درباره گروه صنعتی مدرن کابین

گروه صنعتی مدرن کابین در سال ۱۳۹۸ توسط جمعی از فعالین صنعت آسانسور بنا نهاده شد و از آنجا که ساخت کابین و قطعات دیگر آسانسور برگرفته از علم و پیشه ورقکاری (شیت متال) وآسانسور می باشد نیروهای فنی مجموعه در قسمت های مختلف طراحی ؛ برش ؛خمکاری و تزئینات از افراد با سابقه و خوشنام انتخاب شدند.
آن چه دلیل پا نهادن در این صنعت بود تجربه ۱۶ ساله و کار مداوم مدیریت این مجموعه در صنعت آسانسور و آشنایی با نقاط ضعف و باور به رسیدن به کیفیت عالی در سطح جهانی؛ تامین بازار داخلی و گام نهادن در عرصه صادرات به سایر کشورها بوده است
همچنین سالها حضور در عرصه جهانی این صنعت و داشتن نمایندگی های برندهای معتبر همچون ویتور و کسب دانش و تجربه در کارخانه های این شرکت ها اعتماد به نفس مجموعه را برای نیل به اهداف صدچندان کرده است.

صادرات به بازار کشورهای همسایه من جمله عراق و رقابت با سایر کشورهای خارجی در آن بازار تجربه‌ای از حضور در عرصه بین‌الملل را برای این شرکت فراهم آورده است.
آنچه سرلوحه تولیدات این مجموعه می باشد شامل:
طراحی اصولی ؛ دقیق و علمی از کل سیستم یک آسانسور
ساختار و سازه مستحکم و با دوام برای کابین
تزیینات و دیزاین لوکس فضای داخلی آن
ارائه یک قیمت منصفانه به فعالین این صنعت می باشد.

نمایشگاه داٰیمی این مجموعه در بزرگراه فتح مرکز تجارت آسانسور ایران از ساعت ۹ الی ۱۷ پذیرای شما عزیزان می باشد. که می توانید جهت بازدید از نمونه کابین های این مجموعه مراجعه فرمایید.