مدرن کابین

ما در اینستاگرام دنبال کنید

شرکت مدرن کابین | تلفن تماس: 09125250802

مدرن کابین

کابین آسانسور

کابین آسانسور یکی از مهمترین بخش های آسانسور است که مسافران با آن در ارتباط هستند. بنابراین زیبایی و ایمنی این وسیله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر آن طراحی خاص و منحصر بفرد کابین نقش ویژه ای در ظاهر و نمای لابی ساختمان دارد و می تواند به زیبایی هر چه بیشتر محیط زندگی یا کسب و کار شما رونق بخشد.

معرفی کابین ها

کابین های سوپر لوکس مجموعه مدرن کابین تلفیقی از هنر و صنعت و آخرین تکنولوژی های روز دنیا در ساخت کابین آسانسور می باشد.مواد اولیه این کابین ها از انواع استیل در مدلها و رنگهای مختلف مانند نقره ای، طلایی، مسی یا دودی و یا ترکیب استیل با شیشه یا MDF  می باشد. 

کابین های زیبای این مجموعه علاوه بر زیبایی از استحکام و ایمنی بالایی برخوردار هستند. ضخامت استیل در دیواره های این کابین ها 1.25 میل و در کف و سقف 1.5 میل می باشد و علاوه بر آن تمامی اتصالات کابین ها با پیچ و مهره است که باعث استحکام و ایمنی هر چه بیشتر آنها می باشد.

هر یک از کابین ها با توجه به خواست و سلیقه مشتریان محترم قابل ساخت و اجرا با متریال های مختلف می باشد ومشتریان گرامی می توانند هر یک از کابین ها را متناسب با لابی و طراحی ساختمان خود با طرح و رنگ های مختلف و انواع استیل سفارش دهند. همچنین برش های زیبا و نورپردازی های خاص این کابین ها یکی از مهمترین مختصات کابین های این مجموعه است. طراحان این مجموعه آماده هستند تا طبق درخواست شما مشتریان گرامی کابین متناسب با لابی ساختمان شما را طراحی نموده و پیش از اجرا و سفارش، طرح کابین را برای شما ارسال نمایند. همچنین کابین های طراحی شده توسط مدرن کابین از استانداردهای ایمنی برخوردار هستند و ابعاد و ظرفیت کابین ها با تبعیت از معیارهای جهانی استاندارد می باشد.